Tam, gdzie połączenie klasycznego odkurzania i mycia powierzchni nie do końca się sprawdzi, idealnym rozwiązaniem będzie szorowarka. To urządzenie, które za jednym razem usuwa śmieci, kurz, plamy i zabrudzenia, pozostawiając w efekcie czystą, suchą powierzchnię, która od razu jest gotowa do dalszego użytkowania.

Skuteczne sprzątanie dużych powierzchni

Szorowarki Karcher sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba szybko i sprawnie sprzątnąć dużą powierzchnię. Znajdują zastosowanie w biurach i magazynach, na halach produkcyjnych oraz w innych obiektach przemysłowych, a także w hipermarketach, hotelach, dużych obiektach usługowych, na dworcach i lotniskach. Właściciele dużych domów również chętnie sięgają po szorowarki, szczególnie te w wersji kompaktowej. Urządzenia dostępne są bowiem w wielu modelach – zarówno samojezdnych maszyn z fotelem dla operatora, jak i kompaktowych urządzeń, które prowadzi się ręcznie.

Czyszczą nawet silne zabrudzenia

Pod względem efektywności sprzątania szorowarki działają sprawniej niż odkurzacze, nawet te najbardziej zaawansowane technologicznie. Są bowiem wyposażone w specjalne szczotki, które za pomocą silnika wprowadzane są w ruch obrotowy. Dodatkowo, głowice czyszczące przyciskają szczotki do podłoża, zapewniając silny docisk i usuwanie nawet trwałych i wbitych w podłoże zanieczyszczeń.

Na sucho i na mokro

Szorowarki Karcher mogą usuwać zabrudzenia z dużych powierzchni zarówno na sucho, jak i na mokro. Wiele modeli posiada specjalne dozowniki, które zwilżają szczotkę szorującą wodą oraz preparatem czyszczącym. Zastosowanie szorowarek w myciu na mokro to rozwiązanie, które znacznie skraca czas sprzątania dużych powierzchni, a także pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności na wodzie. Umycie dużego magazynu czy hali przemysłowej ręcznie i przy wykorzystaniu mopa to zadanie na kilka godzin. Szorowarka zrobi to zdecydowanie szybciej, wykorzystując przy tym mniej wody i środków czyszczących.

Czyszczenie schodów i trudnych powierzchni

W ofercie marki Karcher można również znaleźć szorowarki przeznaczone do dokładnego czyszczenia schodów, a także innych ciągów pieszych, które są trudne w codziennej pielęgnacji. Ich budowa i funkcjonalność zostały zaprojektowane tak, by idealnie usuwać kurz i trwałe zabrudzenia z twardych powierzchni poziomych i pionowych. Ten model szorowarek świetnie sprawdzi się także do czyszczenia parapetów.

Szorowarki Karcher to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka sprawdzonego, wydajnego i bezpiecznego sprzętu do czyszczenia dużych lub mocno zabrudzonych powierzchni. Sprawdzona marka, świetne parametry techniczne, duży wybór modeli, które można dopasować do indywidualnych potrzeb to gwarancja, że urządzenie spełni oczekiwania i poradzi sobie nawet podczas intensywnego użytkowania.

Na górę