Warto zadbać, aby stosunki seksualne były nie tylko przyjemne, ale także maksymalnie bezpieczne. Jednak czy zbliżenie w prezerwatywie musi być mniej satysfakcjonujące niż stosunek bez jej użycia? Oczywiście, że nie! Poniżej prezentujemy kilka rodzajów prezerwatyw Durex, które warto przetestować.

Maksymalny komfort i większe bezpieczeństwo użytkowania

Prezerwatywy Durex extra safe pozwolą cieszyć się z bezpiecznego seksu. Ich niewątpliwą zaletą jest większa grubość i zwiększona zawartość lubrykantu silikonowego. Dzięki temu osoba korzystająca z tej formy antykoncepcji będzie mieć pewność, że prezerwatywa nie pęknie nawet podczas najbardziej zmysłowych pieszczot. Kupując ten rodzaj prezerwatywy, nie trzeba wybierać pomiędzy bezpieczeństwem a komfortem i przyjemnością – porządna konstrukcja produktu idzie w parze z satysfakcją ze zbliżenia. Durex zadbał o to, aby prezerwatywy były wytrzymałe i jednocześnie praktycznie niewyczuwalne. Trudno więc znaleźć inne prezerwatywy, które w równie dobry sposób łączą w sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Prezerwatywy zwiększające doznania dzięki prążkom i wypustkom

Prezerwatywy Durex pleasuremax pozwalają partnerce odczuwać większą przyjemność ze zbliżenia. W jaki sposób jest to możliwe? To proste – doznania potęgowane są dzięki specjalnej konstrukcji prezerwatyw. Są one pokryte wypustkami i prążkami, które dostarczają dodatkowych bodźców i przez to znacząco wpływają na odczuwanie przez partnerkę satysfakcji z seksu. Dodatkowo firma Durex zadbała, aby prezerwatywy stymulowały zarówno pochwę (prążki zwiększają doznania), jak i łechtaczkę, w której znajdują się tysiące zakończeń nerwowych (jest ona podrażniana przez znajdujące się u nasady prążki).

Intensywniejsze doznania dzięki żelowi przedłużającemu stosunek

Chcąc dać swojej partnerce maksymalną przyjemność, można zdecydować się na wypróbowanie Durex Performax Intense. Prezerwatywy te są podobne do Durex pleasuremax, ale oprócz wypustek i prążków zwiększających doznania, mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – zawierają żel przedłużający stosunek. Dzięki temu zbliżenie będzie trwało dłużej, co pozwoli kochankom nacieszyć się wspólną bliskością. Skorzystanie z tych prezerwatyw daje także możliwość eksperymentowania w łóżku – dłuższy stosunek pozwoli przetestować nowe pozycje i odkryć nieznaną wcześniej rozkosz.

Prezerwatywy praktycznie niewyczuwalne

W swojej ofercie firma Durex ma także prezerwatywy Real Feel, które pozwalają odnieść wrażenie bezpośredniego dotyku kochanków. Prezerwatywy te zostały wykonane z materiału imitującego skórę, dzięki czemu są one praktycznie niewyczuwalne. W środku znajduje się specjalny płyn nawilżający, który ułatwia zakładanie. Produkt ten będzie idealny także dla wszystkich osób uczulonych na lateks, gdyż prezerwatywy są przetestowane dermatologicznie.

Bezpieczny seks wcale nie musi być nudny. Firma Durex od lat dba o to, aby wszyscy mogli odczuwać przyjemność ze stosunku. Bogata oferta prezerwatyw pozwoli na kupno produktu idealnie dobranego do potrzeb danej pary. Do wyboru są mniejsze opakowania (zawierające trzy sztuki) oraz większe (w których znajduje się dziesięć prezerwatyw). W asortymencie firmy dostępne są także żele zwiększające doznania, wirujące nakładki na penisa (najczęściej są one w kształcie pierścienia) oraz wibratory.

Na górę