Lubisz się uśmiechać, prawda? Uśmiech wprawia w dobry nastrój, redukuje stres, wywołuje poczucie pewności siebie, ułatwia nawiązywanie relacji międzyludzkich w życiu prywatnym i zawodowym, wzbudza u innych sympatię do nas! Uśmiech to radość i pozytywne wibracje pobudzające mózg do produkowania hormonów szczęścia. Jeśli wstydzisz się uśmiechać, na przykład z powodu braków zębowych, odbierasz sobie szansę na radość.

Dzisiejsza stomatologia opiera swoje leczenie na wielu rodzajach uzupełniania braków: od koron na zębach, mostów, po implanty stomatologiczne. Te ostatnie są najtrwalszym, najskuteczniejszym i najlepszym estetycznie rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się zdrowiem i pięknem zębów.

W sytuacji, gdy zabraknie zęba, pozostałe pochylają się. Konsekwencją tego jest zaburzenie zgryzu, funkcji żucia, ścieranie się zębów, a także zanik kostny w miejscu brakującego zęba. Braki w uzębieniu z biegiem czasu wpływają także negatywnie na estetykę twarzy (powodują, że zapadają się policzki, usta, zanika kość). Dlatego zadbaj o zdrowe zęby i piękny uśmiech! Potrzebujesz tego z prostej przyczyny – bo chcesz dla siebie jak najlepiej

INICJATYWA WSPIERANIA UŚMIECHU to program powołany przez Dental Skills Institute, oferujący dofinansowanie do leczenia implantologicznego. Pomysł powołania do życia „Inicjatywy”, zrodził się z potrzeby szerzenia skutecznych i bezpiecznych metod leczenia  wśród lekarzy i pacjentów. Osoby korzystające z programu otrzymują wyjątkową szansę skorzystania z leczenia implantoprotetycznego na preferencyjnych warunkach, zyskując dzięki temu wspaniałą opiekę medyczną, oszczędność finansową, dostęp do nowoczesnych rozwiązań implantologicznych, a przede wszystkim wymarzony, piękny i zdrowy uśmiech.

Pamiętaj, że uśmiech jest Twoją wizytówką i najpiękniejszą ozdobą, dlatego nie odkładaj decyzji o podjęciu leczenia – wyślij zgłoszenie już dziś na adres e-mail: implanty@dsi-edu.com. W odpowiedzi otrzymasz formularz zgłoszeniowy, zasady kwalifikacji do programu i informacje na temat przebiegu leczenia implantologicznego. Koszt konsultacji implantologicznych, wykonania planu leczenia, diagnostyki, przeprowadzenia zabiegu pokrywa Centrum Szkoleniowe Dental Skills Istitute. Ponosisz jedynie koszt zużytych materiałów, tak więc to wspaniała okazja do tego, by dać sobie szanse na piękny uśmiech.

Na górę