Narodziny nowego członka rodziny to wielkie wydarzenie. Chcemy go przywitać ze wszystkimi honorami i pokazać, że tak wiele osób cieszy się z tego, że kolejne dziecko pojawiło się na świecie. Również świeżo upieczeni rodzice chcą pochwalić się swoją pociechą, spotkać się w gronie rodzinnym i świętować to wielkie wydarzenie. Pierwszą taką okazją są niewątpliwie chrzciny. Warto zadbać o sprawdzony catering, żeby ten dzień był w pełni udany.

Menu dla wszystkich – catering na chrzciny

Im większe chrzciny planujemy zorganizować, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy mieć więcej różnego rodzaju sugestii co do jadłospisu na tym rodzinnym spotkaniu. Profesjonalny catering z Warszawy weźmie pod uwagę wszystkie zalecenia i przygotuje menu dopasowane do upodobań jak największej liczby gości. Dodatkowym atutem jest możliwość zrobienia cateringu mieszanego, czyli połączenia na przykład dań tradycyjnych z daniami wegetariańskimi. Pod uwagę będą wzięte także sugestie odnośnie wszelkich alergii czy nietolerancji. Wśród posiłków mogą znaleźć się również te, które nie będą zawierały glutenu lub produktów mlecznych. Spotkania rodzinne charakteryzują się często tym, że jest na nich sporo dzieci. Firma cateringowa może przygotować także określone dania właśnie dla najmłodszych gości.

Chrzciny w lokalu i domu, zamów catering

Niektórzy decydują się na organizację chrzcin w lokalu. Zdają się w tym momencie całkowicie na personel takiego miejsca, z kolei im samym pozostaje cieszyć się obecnością gości. Część osób woli jednak świętować chrzciny w domu, biorąc pod uwagę to, że można między innymi dzieci położyć w swoich łóżeczkach, seniorzy rodu też często swobodniej czują się w znanych im miejscach, w rodzinnym gronie. Jednak przygotowanie posiłków dla wszystkich gości to spore wyzwanie, zwłaszcza dla młodych rodziców, którzy przecież i tak mają już sporo na głowie. Optymalnym rozwiązaniem jest catering na chrzciny zamówiony do domu. W takiej sytuacji posiłki zostaną dowiezione na określoną porę, przygotowane dla wszystkich gości. Dzięki temu oszczędzamy czas, który spędzilibyśmy na planowaniu jadłospisu, zakupach, no i przede wszystkim na gotowaniu tych wszystkich dań.

Wybierz sprawdzony catering

Chrzciny to ważne rodzinne wydarzenie. Nie chcemy, żeby zdarzyły się w ich trakcie jakiekolwiek wpadki. Mamy nadzieję, że uda nam się odpowiednio ugościć wszystkich obecnych i że każdy wróci do domu zadowolony i najedzony. Dlatego warto zdecydować się na sprawdzony catering Warszawa. Jak taki znaleźć? Wśród najłatwiejszych i najpopularniejszych sposobów jest sprawdzenie opinii na temat cateringu w Internecie. Za pomocą kilku kliknięć będziemy mogli sprawdzić, czy firma cieszy się dobrymi opiniami wśród gości, którzy korzystali już z podobnych usług. Często sprawdzają się także głosy z polecenia, od znajomych, rodziny, kolegów i koleżanek z pracy, którzy również zamawiali catering na chrzciny. Ich opinie mogą przekonać nas do wyboru konkretnej firmy.

Catering na chrzciny – od przystawek po kolację

Dobry catering Warszawa pomoże nam zdecydować, co najlepiej sprawdzi się w przypadku naszych gości i na chrzcinach, które organizujemy. Firma będzie służyć fachową radą, jednak to do nas będzie należeć ostateczna decyzja. Możemy wybrać, jak wiele posiłków będziemy zamawiać w ramach cateringu. 

Może to być jedynie obiad, jeśli pozostałe dania planujemy zorganizować we własnym zakresie. Jednak możemy też wybrać pełne menu, w którym znajdą się koreczki, kanapeczki, przez obiad, po deser i kolację na ciepło. Do tego kawa, herbata i inne napoje. Profesjonalny catering dopasuje liczbę dań do zebranych gości tak, aby niczego nie zabrakło. Z drugiej strony zadba o to, żeby jedzenia nie było za dużo, dzięki czemu nie ma ryzyka, że coś się zmarnuje. Firma cateringowa przygotuje dania dla wszystkich, zarówno na kameralne imprezy w gronie kilkunastu osób, jak i na większe spotkania, z kilkudziesięcioma gośćmi. Zapewni także obsługę przez profesjonalny i wykwalifikowany personel, doświadczony w zajmowaniu się tego typu wydarzeniami.

Źródło: Masters Catering – profesjonalny catering w Warszawie

Na górę