Dla użytkowników aparatów słuchowych najważniejszym parametrem branym pod uwagę przy wyborze urządzenia jest jakość dźwięku. Dobre aparaty umożliwiają bezproblemowe rozumienie mowy, dlatego powinny być wyposażone w automatyczny system wyciszający dźwięki niepożądane i uwypuklający te, na których nam zależy. Aparat Phonak Audeo Marvel, nie tylko doskonale radzi sobie z tym zadaniem, ale to nie wszystko. Czego możemy spodziewać się dzięki możliwościom, jakie daje nam ten nowoczesny aparat?

Doskonała jakość dźwięku

Aparat Phonak Audeo Marvel spełnia najwyższe oczekiwania użytkowników co do jakości dźwięku. Pewnym potwierdzeniem może być fakt, że model ten został wyróżniony nagrodą CES 2019 Innovation Award Honoree. Sami użytkownicy potwierdzają też, że wrażenia słuchowe są nieporównywalne z tymi, które oferują inne aparaty. Dźwięki są jasne i bogate, dzięki czemu nie odbiegają od standardów naturalnego słyszenia. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu połączenia systemu operacyjnego AutoSense OS 3.0 oraz Obuusznej Technologii VoiceStreamTM. Ten pierwszy odpowiada za automatyczne rozpoznanie i dostosowanie się do bieżących warunków akustycznych. Pozwala to na lepsze rozumienie mowy w hałasie oraz mniejszy wysiłek związany ze słuchaniem. Aparat Phonak Audeo Marvel ma też funkcję automatycznej klasyfikacji sygnałów, dzięki czemu zapewnia najwyżej ocenianą jakość dźwięku strumieniowego. Z kolei technologia VoiceStream pozwala na dwukierunkowe wysyłanie sygnałów audio o pełnej szerokości pasma, naśladując tym samym sposób, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu, co umożliwia doskonałą i nieodbiegającą od naturalnej jakość słyszenia.

Wszystko czego potrzebujesz na co dzień

Aparaty Phonak Audeo Marvel są kompatybilne z innymi urządzeniami. Mogą łączyć się ze smartfonami z systemami Android i iOS oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth. Dzięki rozwiązaniu Phonak TV Connector łączą się również telewizorami. Możemy też wykorzystać aparat jako zestaw głośnomówiący podczas rozmów telefonicznych czy jako zestaw słuchawkowy do słuchania muzyki, audiobooków i podcastów. Dodatkowe funkcje daje też dostęp do specjalnej aplikacji myPhonak. Możemy na przykład otrzymać na wyświetlaczu telefonu transkrypcję tego, co mówi nasz rozmówca. Z kolei nasz protetyk, dzięki dostępowi do zdalnego wsparcia, które daje ta aplikacja, będzie mógł dostroić aparat w czasie rzeczywistym.

Jakość wykonania i wygoda użytkowania

Phonak przygotował również dodatkowe udogodnienia. Aparaty Phonak Audeo Marvel to modele wyposażone w akumulatory. Dzięki temu są bardzo łatwe w użyciu – nie wymagają wymiany baterii, szybko się ładują oraz mają funkcję automatycznego włączania po zakończeniu ładowania. Wbudowane akumulatory mają żywotność nawet do 6 lat i umożliwiają cały dzień słuchania, również przy przesyłaniu bezprzewodowym. Warto też zwrócić uwagę na wykonanie aparatu. Posiada on efektowny i nowoczesny design i jest dostępny w aż 9 wersjach kolorystycznych. Wszystkie te cechy sprawiają, że Phonak Audeo Marvel to propozycja spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki połączeniu najnowszych technologii, szeregu udogodnień i jakości wykonania, stanowi prawdziwy aparat słuchowy na miarę XXI wieku.

Na górę