Lampy o geometrycznych kształtach mają coraz więcej zwolenników. Lampy wiszące w kształcie kuli, walca czy sześcianu wprowadzają spokój do wnętrza. Z kolei bardziej rozbudowane konstrukcje, na które składać mogą się skomplikowane bryły czy ich kombinacje. doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chodzi o prestiż i podkreślenie wyrafinowanego stylu.

Nowoczesne projekty pasują do wnętrz współczesnych jak i klasycznych. Lampy sufitowe o geometrycznych kształtach różnią się wielkością oraz stylem. Znalezienie lampy idealnej nie powinno więc być problemem.

Nowoczesne projekty – lampy o geometrycznych kształtach

Współcześnie projektowane lampy cechuje bardzo przemyślane wzornictwo i staranne wykonanie. Są estetyczne, wykonane z materiałów doskonałej jakości, a przy tym bardzo funkcjonalne. Nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim bardzo dobrze oświetlają pomieszczenia. Mają unikalny i niepowtarzalny styl. Komfort użytkowania jest duży, a urządzenia łatwo jest utrzymać w czystości.

Projektanci dokładają wszelkich starań, by stworzyć lampy wyjątkowe i oryginalne. Nowoczesne projekty cechuje wyjątkowa staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół. Geometryczne lampy sufitowe czy plafony są z natury rzeczy nieco ascetyczne. Nie mają dodatkowych ozdób. Sama ich forma jest atrakcyjna. Dlatego tak dużą wagę producenci przywiązują do jakości i wykonania.

Oryginalne lampy wiszące i plafony o geometrycznych kształtach

Oryginalne designerskie lampy sufitowe podkreślą charakter i styl każdego wnętrza. W ofercie mamy zarówno lampy minimalistyczne, jak i bardziej wykwintne.

Pięknym przykładem mogą być minimalistyczne lampy z serii Zuma Line Libra. Bardzo ascetyczne i proste. Składają się z czarnego pręta i szklanej zwisającej kropli czy łezki w kolorze czerwonym lub bardziej stonowanym białym. Z kolei przepiękne lampy z serii  Zuma Line Tango mają oryginalny kształt nieco przypominający kosmiczną galaktykę. W tej serii dostępne są lampy wiszące oraz plafony.

Zuma Line Crystal  to linia, która zadowoli wielbicieli stylu glamour. Szkło i aluminium, chrom i blask. Ciekawie prezentują się industrialne lampy firmy Nowodvorski z linii Sticks. Warto też zwrócić uwagę na intrygujące i nietuzinkowe lampy EGLO Almeida.

Lampy o geometrycznych kształtach to bardzo ciekawa propozycja. Są nowoczesne i zaawansowane technicznie, a jednocześnie piękne i oryginalne.

Na górę