Infuzja tlenowa, czyli Dermaoxy to nieinwazyjny zabieg pielęgnacyjny, który wykonuje się w celu nawilżenia, rozjaśnienia skóry i likwidacji drobnych zmarszczek oraz linii. W głąb skóry wtłaczane są składniki za pomocą czystego tlenu. Specjalna głowica wytwarza na powierzchni skóry komorę hiperbaryczną, która pozwala na wnikanie substancji do kolejnych warstw naskórka.

Tlenoterapia znacząco poprawia kondycję skóry

Jeżeli marzysz o tym, aby Twoja skóra zyskała zdrowy wygląd, blask i rozświetlenie, Dermaoxy to zabieg idealny dla Ciebie. Seria zabiegów przyniesie spodziewane rezultaty. Zmiany będą widoczne na twarzy, szyi i dekolcie. Co ważne, można zdecydować się na wykonanie wyłącznie jednego zabiegu, ale też całej serii. Jeżeli zależy Ci na utrwaleniu efektów, wykonaj od 4 do 6 zabiegów, w odstępach co 2 tygodnie.

Dermaoxy w Warszawie stanowi uzupełnienie wielu zabiegów

Dbanie o skórę musi mieć charakter kompleksowy. Nie można przeprowadzić jednego zabiegu i oczekiwać, że kondycja skóry automatycznie poprawi się. Po to powstało tyle różnych odmian zabiegów, aby można było walczyć o każdy centymetr skóry, w skuteczny i efektywny sposób. Zachowanie jędrności i młodości skóry wymaga poświęceń i regularnego stosowania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Opinie o Dermaoxy nie bez powodu są tak dobre. Możesz zdecydować się na ten zabieg, jako formę uzupełnienia zabiegów złuszczających i liftingujących. Pozwoli to na kompleksowe zadbanie o skórę, jej właściwe natlenienie, nawilżenie i rozjaśnienie.

Każdy może poddać się zabiegowi Dermaoxy

Dermaoxy to zabieg idealny dla każdego. Niezależnie od tego, jaki masz typ skóry, możesz zapisać się na tlenoterapię. Jest on dedykowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku.

Bardzo często w klinikach medycyny estetycznej, ten zabieg polecany jest także nastolatkom, w celu odżywienia skóry, która zmaga się z poważnymi zmianami hormonalnymi. Okres dojrzewania jest bardzo trudny, na cerze pojawiają się nieestetyczne zmiany. Dermaoxy można traktować jako wsparcie w leczeniu trądziku młodzieńczego, ale bez ropnych zmian.

Wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Dermaoxy

Poznaliście powody, dlaczego warto zapisać się na infuzję tlenową Dermaoxy. Teraz przyszedł czas, aby omówić wskazania i przeciwwskazania do poddania się tej wyjątkowej serii zabiegów rozświetlających, nawilżających i niwelujących drobne zmarszczki.

Wskazaniem do wykonania Dermaoxy jest sucha, matowa i ziemista skóra, pozbawiona blasku, nieprezentująca się w zbyt atrakcyjny sposób. Zabieg jest bardzo pomocy przy niwelowaniu drobnych linii oraz zmarszczek, które stanowią pierwsze oznaki starzenia się skóry. Jest także pomocny przy utracie sprężystości skóry.

Dermaoxy możesz zastosować także, jeżeli Twoja skóra ma być poddana bardzo inwazyjnym zabiegom. Jej natlenienie na pewno pomoże w osiągnięciu rewelacyjnych efektów. Bardzo często, zabieg ten polecany jest również osobom cierpiącym na trądzik różowaty oraz rumień.

Z Dermaoxy nie mogą skorzystać osoby cierpiące na aktywny trądzik, z ropnymi zmianami, jak i cierpiące na wirusowe lub bateryjne zapalenie skóry. Przeciwwskazaniem jest oczywiście alergia na składniki zawarte w serum.

Na górę